Dostarczamy kompletne pakiety wg potrzeb: [tylko aplikacja], [aplikacja + czytnik kart], [aplikacja + czytnik kart + kabel do tachografu].

Zobacz jak to działa - pobierz prezentacje, zobacz filmy instruktażowe. Odczyt karty i automatyczna wysyłka przez e-mail, podgląd plików i wiele innych...

Pobierz DEMO aplikacji i przetestuj jak to działa

Uznanie za innowacyjność

Pomysł i funkcjonalność uznane przez Klientów. Odczyt dowolnej liczby kart i pojazdów, przypomnienia, zdalne odczyty, podgląd danych...

obsługiwane urządzenia

Sukcesywnie testujemy aplikację na dostępnych na rynku urządzeniach. Tutaj znajdziesz listę zweryfikowanych i polecanych smartfonów i tabletów.

Bezpieczeństwo danych

Odczytywane dane są zaszyfrowane i w takiej formie przesyłane na serwer dekodujący. Można zatem bezpiecznie korzystać z otwartych sieci WiFi.

24/7 nadzór techniczny

Nasze serwery są nadzorowane non-stop oraz wykonują niezależne systematyczne kopie zapasowe danych. Mamy zatem pewność, że przetwarzane dane nie zaginą.

Opinie Klientów

Bianco Logistic Transport Międzynarodowy

Aplikacja zdała egzamin od pierwszego użycia pozwalając na bezstresowe realizowanie przewozów i terminowe rozliczenie wynagrodzeń kierowców.

Logo ITD-PIP.pl
Kancelaria ITD-PIP.pl Obsługa branżowa

Aplikacja usprawniła przepływ danych między naszymi Klientami a naszym biurem rozliczającym czas pracy.

Logo Tacholandia
TachoLandia Rozliczanie kierowców

Zakupiona licencja na wiele urządzeń pozwala pobrać na czas i rozliczyć każdego kierowcę.